Bułgarski łącznik

Czasami nie chce mi się wierzyć, że żyję w XXI stuleciu. Momentami jest to wiek XVII najwyżej, tyle że ze współczesnymi rekwizytami (zresztą głównie zaczerpniętymi z filmów sci-fi klasy B i C…). Dzieje się tak na przykład wówczas, gdy – jak o tym pisałem – komórki serca tworzą się samoczynnie z mąki, gdy wycinane przez dowcipnisiów szlaczki w zbożu są przypisywane ufoludkom, gdy serwis mający w nazwie “naukowy” publikuje na poważnie zwykłe brednie, a podpierają je swym autorytetem jacyś “profesorowie” od siedmiu boleści i ósmego wstydu…

A dlaczego z tym wszystkim bułgarski łącznik? Czytajcie dalej, młodzi ludzie. Oto stosowny cytat. Z serwisu PAP “Nauka w Polsce”.

Naukowcy bułgarscy twierdzą, iż nie tylko rozmawiali z przedstawicielami cywilizacji pozaziemskich, ale też otrzymali od nich odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań, które obecnie odszyfrują, i spodziewają się bezpośrednich kontaktów w najbliższych 10-15 latach – powiedział wicedyrektor Instytutu Badań Kosmicznych Bułgarskiej Akademii Nauk prof. Łaczezar Filipow w wywiadach dla dzienników „Nowina” i „24 czasa”.

„Istoty pozaziemskie także obecnie są wokół nas. Obserwują nas przez cały czas. Nie są nastawione wrogo, raczej chcą nam pomóc. Uważają jednak, że nie dorośliśmy do bezpośredniego kontaktu, ponieważ wciąż nie wiemy, o co możemy je poprosić przy spotkaniu, i nie chcą ingerować bezpośrednio w nasze życie” – oświadczył Filipow.

Wyjaśnił, że do kontaktów z kosmitami dochodzi nie za pomocą dużych radioteleskopów, które badają przestrzeń kosmiczną, lecz poprzez myśli i rysunki. Trzy lata temu zjawiskami tymi zaczęła zajmować się grupa, w której główną rolę odgrywa kobieta o nadzwyczajnych zdolnościach, architekt Mariana Weznewa – mówi Filipow. – Właśnie ona odczytuje sygnały z kosmosu. Są to m.in. rysunki i piktogramy w trawie, na polach pszenicznych. Takie przesłania pojawiały się także w Bułgarii. Większość obrazów pochodzi jednak ze specjalnej, aktualizowanej codziennie strony internetowej z sygnałami kosmicznymi.

Według profesora w ciągu dwóch lat przetłumaczono część przesłań i w 2008 r. kosmitom przedstawiono konkretne pytania. „Postawiliśmy ponad 30 pytań, lecz na część z nich nie otrzymaliśmy odpowiedzi” – powiedział.

No a dziś Trybunał uznał średnią z religii za uprawnioną. Jakoś mi to się kojarzy z poprzednią wiadomością…

Reklamy

12 myśli w temacie “Bułgarski łącznik

Możliwość komentowania jest wyłączona.