Nie mam słów

Siedzę przy klawiaturze, a za moimi plecami od kilku godzin TVN24 transmituje posiedzenie komisji regulaminowej Sejmu, poświęcone immunitetowi Ziobry. Dzieje się coś niebywałego; takego popisu zwykłego chamstwa, bezczelności, warcholstwa, hucpy, prostactwa i co tam jeszcze da się o tym powiedzieć – nie widziałem i nie słyszałem chyba nigdy. PIS osiągnął dno, umoczył po prostu parlament w odchodach; „Samoobrona” to przy nich salony. Platforma z kolei nie potrafiła tego opanować – a należało wezwać Straż Marszałkowską i wykopać śmieci na zbity pysk. Jeśli tak ma wyglądać demokracja, to uprzejmie dziękuję. Coraz bardziej rozumiem Piłsudskiego, niestety. Przerażające. Patrz także „Wyborcza”.

Reklamy

16 myśli w temacie “Nie mam słów

 1. @AW
  nie były to emocje:te były wyrażane na jednej z sal Sejmu…
  Mam prawo do zimnego osądu zachowań posłów.Nie wygląda to zbyt korzystnie…
  …nawet będąc nieobiektywnym…
  PS
  Panu Gospodarzowi dziękuję;wie On,że nie warto między …pereł bluzgów rzucać …

  Polubienie

 2. qadam:
  ostrożnie z emocjami. Waść- jak czytam – nie różnisz się niczym od tych …….
  a wystarczy odwrócić sytuację. …
  Sa rządy PiSu a opozycja…… co wówczas pan byś napisał?

  Polubienie

 3. prezes pisu to jednak bardzo przezorny człowiek: we właściwym czasie wystąpił o przedłużenie mu BOR-owskiej ochrony osobistej,ze względu na podobieństwo do kogośtam,aby nie ulec pobiciu na sali Sejmowej i jednocześnie zbeszczeszczenia Mayestatu którejśtam RP.

  Niestety, nie zawłaszcza ON państwa w zastraszającym tempie,a w tym wypadku o’POzycja jest niestety bezsilna…

  W związku z tym demokratycznie i niekoniecznie w stylu trzecioświatowym ,zachowuję bezsilność dla lepszego zachowania jutra opozycji,gdyż daleko nam do demokracji w takich formach protestu…

  Polubienie

 4. „Bezsilność opozycji niestety powoduje takie zachowania.”
  Tak trywialno-naiwnego wytłumaczenia zbydlęcenia jeszcze nie słyszałem!
  Czyli oczywiście trzeba,kurwa,pięścią w stół,chamy małczat’,bo MY,pisuary tu kurwa rządzim!Wy nie rządzicie,tylko kurwa MY,Braciaki & Spółka z Nieoograniczoną Nieodpowiedzialnością.
  To chciał Pan A.W. przekazać?

  PS.
  Jeśli Szanowny Gospodarz zechce usunąć post za wulgaryzmy,z pokorą przyjmę

  Polubienie

 5. Daleko nam do demokracji kiedy czytam takie teksty. Takie formy protestu stosowane są tez w innych parlamentach i to niekoniecznie trzeciego świata.
  PO zawłaszcza państwo w zastraszającym tempie. Jak nikt dotąd nie liczy się z głosem opozycji. TKM w najgorszym wydaniu. Bezsilność opozycji niestety powoduje takie zachowania.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.