Dobra wiadomość

Pisuary postanowiły bojkotować TVN i TVN 24 – i jeśli w tym zbożnym postanowieniu wytrzymają, to jest to podwójnie świetna wiadomość. Po pierwsze dlatego, że nie będę tam – choćby jakiś czas – oglądał paru wrednych pysków i słuchał endeckiego bredzenia kilkunastu stale dotychczas na szkle obecnych matołów. Po drugie – i to może nawet ważniejsze – dlatego, że ten miły fakt zmusi szanownych młodszych kolegów z obu tych kanałów do ruszenia głowami. Już nie wystarczy posadzić przy jednym stoliku, załóżmy, Kurskiego i Niesiołowskiego i dać najpierw trysnąć jadem jednemu po to tylko, by drugiego „inteligentnie i bezstronnie” zapytać metodą niejakiego Rymanowskiego – co pan na to? Widmo ciężkiej klęski zawisa też nad teorią, że polski widz uwielbia kłótnie na poziomie magla i na granicy mordobicia, wszelka zaś klasyczna w formie wymiana argumentów potwornie go nudzi; bo nie sądzę, by mimo nieobecności pp. Gosiewskiego, Putry, Brudzińskiego, a nawet samego Oberkartofla oglądalność kanałów się zmniejszyła.

Słowem, chłopaki, idźta sobie do swojej ulubionej telewizji „Trwam” i tam możecie sobie bluzgać, ile wlezie. Pies z kulawą nogą – poza paroma parszywymi babciami-antysemitkami – się tym nie zainteresuje. I o to chodzi. Alleluja.

Reklamy

9 myśli w temacie “Dobra wiadomość

 1. Odwołuję informację powyżej. To rzecznik RPO (jak głupio by to nie brzmiało), a nie on sam, wyraził wątpliwość, czy pisowski bojkot jest zgodny z prawem.
  Natomiast Jan Kochanowski , czyli RPO we własnej osobie, odsunął swojego rzecznika od kontaktów z mediami.
  Ale się porobiło…

  Polubienie

 2. Z pewnością pisuary podjęły taką decyzję na skutek analizy i wyciągniętych wniosków: „im więcej nas w TV, tym bardziej spada poparcie”.
  Ale i tak to wszystko na nic, bo RPO orzekł, że posłowie nie mają prawa bojkotować jednej konkretnej stacji TV.

  Polubienie

 3. @ golem_t
  a może TVN po prostu woli ludzi normalnych, czy chociaż „normalniejszych” od tych zapiekłych i paskudnie wyglądających kurdupli i innych poj…ów?
  To rzeczywiście tragedia, że TVN jest dla zwolenników PO. Cieszę się, że jest ich (zwolenników) całkiem sporo.

  Polubienie

 4. @milosti ilu zwolenników PIS-u czerpie informację o sytuacji w Polsce z TVN/TVN24? Raczej niewielu – Szanowny Gospodarz na pewno ująłby to w zgrabną formułkę matematyczną :). Dla nich miarodajnym źródłem informacji są TV Trwam i TVPiS.
  TVN sobie poradzi – będą sadzać kogoś z PO zadawać pytania, potem pokazywać kogoś z PIS jak nie zgadza się na rozmowę. Najlepiej jak PIS-owiec zrobi to podniesionym głosem, tak jak zrobił to wczoraj Dorn. Przekaz to my jesteśmy obiektywni a PIS nie. TVN to telewizja dla zwolenników PO nic na to nie poradzisz.

  Polubienie

 5. Na miejscu wszystkich tu obecnych zwolenników PO nie cieszyłbym się tak szybko. Posadzą samotnie przed kamerą jakąś Bufetową, Piterę, czy Niesiołowskiego i ci będą musieli mówić o konkretach zamiast przekrzykiwać się z pisowcami. I słupki w sondażach rządowi i partii polecą na łeb i szyję, bo nie oszukujmy się – w zdecydowanej większości panowie i panie z tej formacji mają niewiele do powiedzenia poza „to wina Kaczyńskiego”.

  Polubienie

 6. To zła wiadomość. Dopóki matołki pisowskie produkowały się na wizji, PiS-owi
  systematycznie „opadało” poparcie.

  PS. Rymanowski bardziej się nadaje do TV Trwam, tam, zdaje się są jego korzenie, albo u „pampersów” (jak mnie pamięć nie zawodzi).

  Polubienie

 7. skończą się wakacje – wrócą. a mam to tam gdzie słońce nie dochodzi. od pewnego czasu nie słucham tok fm nie oglądam tvn 24 . słucham trójki. wspaniałego rocka progresywnego. hard rocka itp. i polityków mam w dupie!!!!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.