Nowe w zarządzaniu mediami

Zbigniew Ziobro nie tylko – okazuje się – jest ideałem samca-łowcy (cera wszak doprawdy najpiękniejszej dójki z PGR „Kacza Dolna” godna; piękna, rzeźbiona jakby twarz z wymownym grymasem ślicznie zarysowanych, namiętnych, seksownie skrzywionych usteczek; nienaganna sylwetka z leciuśką tylko i wręcz dodającą erotycznego smaku skoliozą, płynna i potoczysta wymowa z bardzo delikatnym i pikantnym wręcz pluciem na otoczenie, świetny dobór nienagannych garniturów – po prostu jak z najlepszego sklepu firmy „Gallux” z PRL), ale też tytanem intelektu. Przeczuwaliśmy to. Domyślaliśmy się tego. Nie mieliśmy jednak dowodu; teraz już mamy.

Wniósł bowiem – okazuje się – Nasz Ulubieniec istotny wkład nie tylko w doktrynę prawa, co zazdrośni Stetryczali Profesorowie przewidując tróje w trakcie studiów mu w indeks masowo wpisywali i zawistnie Niezdolnym nazywali, ale i w teorię i praktykę zarządzania mediami. Owóż media owe paskudne i żydowsko-niemieckie piszą sobie na Łamach swoich i nadają na swych Antenach mianowicie co chcą, tym samym wielki nieporządek w Chrześcijańskim Państwie Prawdziwych Polaków czyniąc i we łbach im jeno mącąc.

A oto, co należy uczynić:

W laptopach od Ziobry instrukcje dla dziennikarzy?

Scenariusze programów telewizyjnych i dokumenty wyglądające jak instrukcje dla dziennikarzy – to eksperci ABW znaleźli na jednym ze zniszczonych laptopów z ministerstwa sprawiedliwości – dowiedziało się Radio Zet i RMF FM. Część z nich dotyczyła miedzy innymi sprawy doktora G.

Laptopy Zbigniewa Ziobry oraz pracownika jego gabinetu politycznego są tak uszkodzone, że ABW prosiło o pomoc zewnętrznego eksperta. Są już pierwsze wyniki tego badania. Na jednym z twardych dysków odnaleziono kilkanaście scenariuszy telewizyjnych. Opisują one planowane programy telewizyjne a nawet proponowane sposoby prezentacji newsów.

Część z nich dotyczy zatrzymania doktora Mirosława G. oraz późniejszych wydarzeń w jego sprawie. Dokumenty mają charakter instrukcji jak opisywać sprawę czy nawet jak telewizyjnie pokazywać moment zatrzymania Mirosława G przez CBA – mówi informator Radia Zet i RMF FM.

Zbigniew Ziobro odmówił Radiu Zet i RMF FM komentarza w tej sprawie. W jego imieniu rzecznik PiS-u Mariusz Kamiński powiedział, że ile razy pojawiają się krytyczne artykuły dotyczące szefa ABW, tyle razy do dziennikarzy docierają jakieś przecieki.

Czyż nie jest to twórcze? Co tam jakiś Pismak Jeden Z Drugim będzie swoją zżartą wódą mózgownicą modził! My, Prawdę Jedyną posiadający, za darmo mu ją udostępnimy. Fakty podamy, interpretację ich podpowiemy, scenariusz zatwierdzimy… Wszystko. W dodatku różnym Prezesom i Redaktorom Naczelnym Śliczne Panienki-Cycatki zatrudnić doradzimy; boć przy takim rozwiązaniu myśleć już nie ma co, wystarczy wyglądać.

No, Geniusz. Prawdziwy Geniusz. Ozdoba Chrześcijańskiej Środkowej Europy. Cudo.

Tylko po co sam siebie się wyparł, owego laptopa mordując?

Reklamy

3 myśli w temacie “Nowe w zarządzaniu mediami

 1. milosti
  To prawdziwie komunistyczne tłumaczenie : A w Ameryce biją murzynów.
  Z tym, że Kwaśniewski na koniec przyznał się do faktu, który wszyscy widzieli w TV właśnie, czego po Kaczyńskim spodziewać się nie można. Choć wróżenie z fusów nie jest moją specjalnością, to stawiam orzechy przeciw kasztanom, że tak będzie ……

  Polubienie

 2. A co to ma do rzeczy? Czyżby fakt, że ktoś postąpił źle usprawiedliwiał z miejsca wszystkich bydlaków? A przy okazji: wolę zalanego w trupa Ola (choć mam doń masę zastrzeżeń, żeby była jasność!) niż całkiem trzeźwych braci K., Przemysława Edgara, Jacka K. i jeszcze do 10 innych razem wziętych i uczestniczących we mszy.

  Polubienie

 3. Ciekawe od kogo instrukcje przyjmowali dziennikarze TVP, żeby nie pokazywać pijanego jak świnia Prezydenta Wszystkich Ubeków w Charkowie.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.