Winner is Tusk

kaczkiWrażenie na gorąco po debacie Tusk-Kaczyński: Tusk rozdeptał Kaczora, zatańczył boogie na jego grobie i nasikał mu do trumny. Całkowite, jednoznaczne i totalne jego zwycięstwo. Dużo, dużo lepiej odrobił lekcje niż Kwaśniewski. Tusk doskonale przygotowany, mówiący dobrym inteligenckim językiem; Kaczor w bełkotliwej defensywie. Zakładam, że najbliższe sondaże dadzą do 15% przewagi Platformie. Co mnie wcale oczywiście nie cieszy, bo odbierze to głosy głównie LiD-owi; a nie cieszy nie tylko dlatego, że jakieś 140 razy wolę każdego LiD-owca, nawet „w stanie wskazującym” od najtrzeźwiejszego pisdzielca. Również dlatego, że Tusk niestety nie odciął się jednoznacznie od współpracy z PiS-em; mętnie i delikatnie mówił, że „może z każdym, kto chce dobrze dla Polski”. Ale może przeceniam inteligencję Polaczków…

Zdjęcie: „Wybawienie?” nadesłane przez internautę. Cud.

Reklamy

8 myśli w temacie “Winner is Tusk

 1. Donald Zwycięzca!
  I bardzo dobrze…
  Fotografię ukradłem i wkleiłem w Salonie24 – niech cię pistoleciki cieszą…
  Pozdrowienia i powodzenia

  Polubienie

 2. Debaty nie oglądałem (na polityce się świat nie kończy).
  Co do mętnych zapowiedzi Tuska w sprawie przyszłej koalicji – uważam, że Tusk nie chce zrażać wyborców PO z obu stron — tych nastawionych na POPiS i tych nastawionych na POLiD. Więcej — chce sam z wyborem zaczekać na wynik wyborów. Co jest rozsądne, choć nie jest piękne.

  Polubienie

 3. Nie wnikając w szczegoly przegrał z kretesem rozwrzeszczany bahor.
  A co najlepsze – widać było na tej paskudnej starej buźce panikę. No i dobrze.

  Polubienie

 4. p o nie będzie niszczyć dokonań PIS nie zlikwiduje CBA na przykład iincych dokonań nie znam 🙂

  Polubienie

 5. Zaskoczę Państwa, ale ta debata według moich informacji jest pierwszym sygnałem upadku Kaczyńskiego. Wybory przegra, zlikwidowane zostaną jego sztandarowe istytucje. Platforma początkowo nie ośmieli się na radykalne decyzje, ale po umocnieniu będzie niszczyła wszystkie dokonania PiS.
  Możliwa jest też słabość i zaniechanie takich działań.

  Polubienie

 6. „Tusk rozdeptał Kaczora, zatańczył boogie na jego grobie i nasikał mu do trumny.” Racja…
  Na koniec, w ostatniej scenie, zapiął marynarkę i wyglądał schludnie. A na lewo od niego ( na ekranie po prawej stronie) gruby Andrzej Urbański z czerwoną kamizelką i z wypiętym brzuchem (marynarka rozpięta) Jarosław K.
  No żenada…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.