Prośba autora (i użyteczna informacja)

Zacznę od informacji: pojawił się rewelacyjny (bezpłatny, wielkie możliwości) serwis eBadania.pl. Pozwala on użytkownikowi na proste tworzenie interaktywnych i dość skomplikowanych ankiet, umieszczanie ich w Sieci i zarządzanie nimi – a także dostarcza całkiem przyzwoitych narzędzi analizy wyników. No i zrobiłem taką ankietę – jest tutaj – dotyczącą wiedzy o… ale sami zobaczcie. I – to właśnie zapowiedziana prośba – poświęćcie trzy minuty na wypełnienie; jeśli zaś zechcecie link do tej ankiety rozesłać i tym samym ankietę upowszechnić, to już będzie całkiem super.

Reklamy

6 myśli w temacie “Prośba autora (i użyteczna informacja)

 1. Ja odpowiedziałem tak, ciekawe czy dobrze:

  Pyt 3: ZSP
  P. 4: Nikt z wymienionych (Siwiec?)
  P. 5: Wa-wa
  P. 6: wyższe wykształcenie
  P. 7: nie wiem (mam nadzieję że < 100)
  P. 8: nie ma (nieoficjalny: Trybuna)
  P. 9: Kwas

  Reszta jest milczeniem …

  Polubienie

 2. No właśnie, jakie są prawidłowe odpowiedzi na pytania dotyczące faktów, a nie opinii? Bo nie wiem nawet czy buraka z siebie zrobiłem, a nie chce mi się szperać po sieci.

  Ciekawa stronka. Dobry pomysł.

  Polubienie

 3. Jak na gówniarza – laika nie poszło mi AŻ tak tragicznie, jednakowoż głupio mi się zrobiło, kiedy sprawdziłem parę rzeczy. Niemniej jednak jakoś nigdy się tym nie interesowałem. Niewiele się w takiej telewizji wspomina o nich. Jak dotąd to ze trzy materiały widziałem o nich. No i poszło szybciej niż trzy minuty.

  Polubienie

 4. W porządku, wypełniłem. Chciałbym jednak poznać poprawne odpowiedzi na pytania – dowiedziałbym się w jakim stanie jest moja wiedza.
  Poza tym taki „bonus” byłby, poza satysfakcją że pomagasz komuś w badaniu, niezłą motywacją do uczestnictwa w ankiecie.
  W dodatku nie zapamiętałem pytań, więc sam nie posprawdzam za wiele. Zdołałem tylko sprawdzić, że wiedzialem, kto jest przewodniczącym, kto ma legitymację nr 1 i jeszcze 1 drobiazg; nie wiedziałem 1 rzeczy. Niezły wynik jak na człowieka, który się nie interesował.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.