Analogia historyczna

Dziś krótko i zupełnie nie a propos mediów; takie sobie oto spostrzeżenie po „skasowaniu” niejakiego Zalewskiego z PIS-u: Dantonowi już ścięto głowę; Robespierre’a już chyba swędzi szyja, a Bonaparte akurat skończył podchorążówkę…

Mówi wam to coś?

Reklamy

16 myśli w temacie “Analogia historyczna

 1. Jak chcecie sie naprawde posmiac z nawiedzonego prawicowego wariata, to radze posluchac co ma do powiedzenia: „Wujek Samo Zło w Woobie Doobie z 060730”.

  Jego wypowiedz wrzucono na „Wrzute”…: http://lustro01.wrzuta.pl/audio/vVzroRe1lD/ … dodano tam taki opis: „Wariat dzwoniący do radia TOK FM”:))

  Polubienie

 2. Wczoraj czytałem o zamordowaniu Marata. Bardzo współcześnie to brzmi. To znaczy nie morderstwo, ale model kariery i styl uprawiania polityki.

  Polubienie

 3. ja tak z innej beczki. Wszedłem tu po raz pierwszy i mam tylko jedną uwagę. Czy to TEN Bogdan Miś? Z Wiedzy i Życia i z Telewizji? ZAWSZE byłem pod wrażeniem. Pozdrawiam.

  Polubienie

 4. super dyskusja….można się uchachać albo poż…..
  a co z bardzo mądrym kometem tompyc’a?

  Polubienie

 5. A.W>>Kaczyńscy jeszcze nie zażądali od nikogo budowy eksterytorialnej autostrady jak to zrobił Hitler wobec Polski, wiec nie wiem na jakiej podstawie wysuwasz taki wniosek, a ja bym Kaczyńskich nie nazwałbym faszystami(bo to by była skrajna prawica), a nie wiem jak PiS może sie nazywać prawicą skoro prawie wszystkie hasła zabrał lewicy, jak już to PiS jest pseudo prawicą lub prawicą populistyczną, ale mogę się mylić, bo młody jestem w końcu (jeszcze)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.