Świat się śmieje

TeletubisieZ powodu nadzwyczajnej czujności i błyskotliwej decyzji pani rzeczniczki praw (?) dziecka (?) po raz kolejny śmieje się z nas cały świat. Trarfiliśmy do działów osobliwości niemal wszystkich rozgłośni radiowych. A oto wynik wpisania do Google’a słów „Poland teletubbies”: 152 000 odnośników. Brawo. Ms Watchdog Superstar. Kliknijcie na miniaturkę.

Reklamy

7 myśli w temacie “Świat się śmieje

 1. Oliveira: Lewak Semka (zdziczały??) – ciekawe ma Pan kryterium lewicowości. Rozumiem, że to dlatego, że ma dwie ręce, dwie nogi i zachowuje się ekstremalnie.

  Polubienie

 2. ależ oczywiście, całe to zamieszanie z Klossem, Szarikiem czy innymi bajeczkami jest żałosne ale czy na miarę najważniejszych niusów Europy?
  dla mnie Osobliwość nic więcej, dla innych okazja by dookopać komu trzeba. tak, tak mamy kolejną aferę IV RP. Przypomnę jeszcze kilka:
  „małpa w czerwonym”
  „premier bez konta”
  poturbowany dziennikarz przez kolegów”
  pies alik
  etc…

  Polubienie

 3. ale ja nie wiem czym kieruję się Pani rzecznik dobrem dzieci? nie wydaje mi się, to troszkę ma ideologiczny zapach i zabarwienie polityczne, myślę, że to bardziej zaszkodzi niż pomoże. głupota i patologia władzy, kto nami rządzi ?!

  Polubienie

 4. jaki świat? jaki zszargany wizerunek? bez przesady. Takich informacji podawanych jest wiele z rożnych krajów. W naszej TV również. nie demonizujcie.
  cytat:

  Roger Scruton: Większość dziennikarzy na świecie ma poglądy lewicowe, liberalne. Udają, że mają otwarte umysły, ale to tylko ich poza. Tak naprawdę, jeżeli ktoś nie zgadza się z lewicowymi dogmatami, spotka się z ich strony ze skrajną wrogością. Na Zachodzie znamy to doskonale.

  i faktycznie informacja o bajce jest elektryzująca. ważna, az do bólu. U nas
  bo jak napisał pan Bogdan na świecie pokazywana jest jako osobliwość obok np. długich wąsów czy paznokci.

  Polubienie

 5. Kiedyś czytałem, że osoby, dopatrujące się podtekstów seksualnych w tym, że jedno dziecko łapie drugie na przykład za pośladki, to zboczone feministki i zdziczałe lewaki. Teraz zaś teletubisiów lustruje feministka Sowińska, a swoje dokłada lewak Semka. Śmiesznie się zmienia punkt widzenia w zależności od punktu, tfu, siedzenia.

  Polubienie

 6. no to to:
  5wladza.blogspot.com/2007/05/teletubisie-inaczej-ewa-sowiska-miaa.html
  ps.
  nigdy nie lubiłem Teletubisiów. to agenci są. z Kosmosu.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.