„Superstacja” coś kuleje…

… i nie dziwi mnie to. Ale do rzeczy. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl: 22. grudnia 2006 roku Superstacja sp. z o.o. (właściciel telewizji Superstacja) rozwiązała umowę inwestycyjną z Capital Partners (CP) – zawartą we wrześniu br. – na mocy której CP miała nabyć 30 % udziałów w Superstacji. Ryszard Krajewski, prezes Superstacji, powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl, iż rozwiązanie umowy nastąpiło na skutek niemożności dalszej współpracy z CP.

– Powodem decyzji o wycofaniu się ze współpracy z Capital Partners było niewywiązywanie się CP z płatności długów wobec dużych operatorów kablowych, co bezpośrednio szkodziło interesom Superstacji – komentuje dla portalu Wirtualnemedia.pl Ryszard Krajewski. W ocenie Krajewskiego wypłata odszkodowania w kwocie 1,5 mln złotych z tytułu odstąpienia przez CP od umowy inwestycyjnej była bardziej opłacalna od kontynuowania współpracy z CP. W chwili obecnej Superstacja jest na etapie negocjacji nowej umowy inwestycyjnej.

Superstacja to nowy kanał telewizyjny zajmujący się kontrowersyjnymi tematami oraz plotkami z życia gwiazd, który ruszył w listopadzie. Superstację można odbierać przez satelitę Astra. Prowadzone są rozmowy nad wprowadzeniem kanału do największych polskich telewizji kablowych i platform cyfrowych.

Mój komentarz: ta stacja – z niepojętych dla mnie powodów – wzbudza ogromne zainteresowanie internautów, co widać choćby z analizy zadawanych wyszukiwarkom zapytań.  Wyjaśniam zatem: niniejsza wiadomość została tu zamieszczona z jednego tylko powodu: aby napędzić popularności… tej witrynie, bo sama stacja to wielkie amatorskie… Zobaczymy w statystykach, co z tego wyniknie; ot, taki eksperyment.

A NUK-owi (Naszej Ukochanej Koalicji) życzymy z końcem roku stale tego samego. W szczególności, byśmy za rok nie mieli komu tego życzyć.

Reklamy

5 myśli w temacie “„Superstacja” coś kuleje…

 1. Jest coraz lepiej , co z tego wyniknie zobaczymy. Rada nie małpować TVN -24 lecz uzupełniać. Jest kilka pozycji które chce się oglądać. Widać to gołym okiem ze jest tam ktoś kto wyciąga wnioski. Oby tak dalej to będzie to będzie się bardzo licząca się telewizja

  Polubienie

 2. robienie czegokolwiek w stylu Foxa jest dla mnie najlepszą zachętą aby ominąć to szerokim łukiem, polecam dokumentalny outfoxed (dostępny w polsce tylko z internetu)

  Polubienie

 3. Czekałem na ten list jak kania na deszcz. Już teraz wiem dla kogo jest owa Superstacja. Dla superludzi, naturalnie. Chyba także superwykształciuchów.

  Polubienie

 4. Panie ładny jak byś zauważył to SuperStacja nie jest typowym gównem ala TVN24 gdzie cukrują na lewo i prawo. Widać że tak jak inni polacy masz klapki na oczkach i boisz się powiedzieć GŁOŚNO co cię boli. A w SuperStacji to właśnie robią. W stylu FOX Newsa. Daj się rozwinąć tej telewizji bo biadolenie i narzekanie to typowe dla polaka…. .

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.