„Cafło go”

bis.jpgMediarun.pl: Dyrekcja Radia BIS poinformowała, że postanowiła anulować karę pieniężną za nieprawidłowe nazywanie dnia 1 listopada. Rzeczpospolita podała wczoraj, że dyrektor chciał karać dziennikarzy, jeśli na antenie powiedzą „Święto Zmarłych” zamiast „Dzień Wszystkich Świętych”. Dziennikarze mieli płacić tysiąc złotych. No i okazuje się, że obśmianie tego kretyństwa przez właściwie wszystkie liczące się media – pomogło. Ktoś oprzytomniał, ale…Dyrekcja poinformowała o anulowaniu kar pieniężnych, ale zapowiedziała, że do wszystkich dziennikarzy, którzy na antenie użyją innej nazwy niż „Dzień Wszystkich Świętych”, zamiast świętego Mikołaja przyjdzie Dziadek Mróz…

Mój komentarz: Moi żydowscy przyjaciele mawiają w takich okazjach – uj, ty dowcipas jeden! Co niniejszym dedykuję JE Panu Dyrektorowi Radia BIS, oby go szybko podagra pokręciła.

stop.jpg

Reklamy

2 myśli w temacie “„Cafło go”

  1. co do obśmiania – okazuje się, że może być skuteczne…
    Ze wszystkich komentarzy najbardziej spodobała mi się krótka notka Jana Turnaua w piątkowej GW, bardzo celna, dowcipna i zakończona zdaniem: „Czego to ludzie nie wymyślą aby pochwalić się katolickością…”

    Polubienie

  2. Czyli nie kijem go, to pałą. Ktoś szanownej Derekcji uświadomił, że kara pieniężna jest bezprawna, więc szanowna Derekcja zamieni ją na karę regulaminową, a może nawet i jakiś bonus.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.