Szef BBC planuje podobno samobójstwo

Dokumenty, do których udało nam się dotrzeć sugerują poważnie, że szef BBC jest o krok od samobójstwa. Podobne kroki rozważają ponoć pozostali członkowie kierownictwa tej słynnej korporacji medialnej. Jeden z naszych informatorów, który zastrzegł anonimowość twierdzi, że te dramatyczne decyzje wywołało wczorajsze publiczne oświadczenie wicepremiera i ministra edukacji polskiego rządu, niejakiego Romana Giertycha, który

ogłosił bojkot BBC. Pisze o tym następująco:

Roman Giertych ogłosił bojkot angielskiej stacji BBC. Nie będzie rozmawiał z jej dziennikarzami. Wicepremiera oburzył program BBC sugerujący, że Benedykt XVI – jeszcze jako kardynał Ratzinger – chciał tuszować przypadki molestowania seksualnego przez księży. Chodzi o napisany przez przyszłego papieża dokument instruujący biskupów, jak sobie radzić z podobnymi sprawami i je łagodzić. Program BBC oburzył Giertycha, który uznał go za brutalny atak na Kościół katolicki. Wicepremier będzie namawiał do bojkotu BBC także szefów innych polskich partii. BBC nie zareagowało na informację, że straciło słuchacza z LPR.


 Mój komentarz: Okazuje się, że granice śmieszności nie istnieją. I uwaga biologiczna, dość banalna zresztą: można mieć 2 m wzrostu i być kurduplem. Umysłowym. Oczywiście, nie dotyczy to Jego Ekscelencji wicepremiera.

nie.jpg

5 myśli na temat “Szef BBC planuje podobno samobójstwo

  1. Przeraziłem się okropnie. Najpokorniej dziękuję za ostrzeżenie. Obiecuję poprawę. Oświadczam, że Makowski i jego blog są super!. Ja, nędzny skryba będę to powtarzał! Może być taka reakcja, Makosiu?

    Polubienie

  2. Czuję, że Romek G. i tak BBC nie słuchał, wszakże już jego Tato mógł mu dawno temu powiedzieć, że skoro władza ludowa i Pan Jenerał zagłuszają tę imperialistyczną rozgłośnię to nieładnie jest jej słuchać przez trzaski i piski.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.