Uszeregujmy prezenterów!

prezent.jpgProponuję niniejszym wspólną zabawę: wykorzystując znakomity serwis Ning (nb. klasyczny serwis z gatunku Web 2.0), sporządziłem witrynkę (jest tu) pt. „Prezenterzy”. Jak się na nią wejdzie, to pojawią się fotografie dwojga prezenterów i napis „Kto lepszy?”; kliknięcie na jednym ze zdjęć rozstrzyga taki „pojedynek”.)

Można klikać ile się chce, zdjęcia są pokazywane losowo. Po dostatecznie wielu pojedynkach wyjdzie wynik („zwycięzcy” to „Winners„, „przegrani” – „Loosers„). Już zresztą jest jakiś wynik – mało jeszcze miarodajny, bo testowany na zasadzie „ja z mną”. Uwaga: każdy może dodawać do zdjęć własne komentarze. Każdy też może (namawiam) dodać własnego kandydata (tylko trzeba wykonać – bardzo łatwy zresztą – upload zdjęcia).

Dodałem 5.08: ciut inna zabawa (także produkcji wyżej/niżej podpisanego) jest tutaj. Tym razem nie chodzi o prezenterów ani w ogóle dziennikarzy, ale tzw. najrozmaitsze celebrities. Dobrej zabawy! I włączcie się!

Reklamy

5 myśli na temat “Uszeregujmy prezenterów!

 1. Cała frajda tej zabawy na tym właśnie polega. Wybrać między Miecugowem a Pospieszalskim każdy potrafi; bo to wyraziste. Wybrać między Pospieszalskim a tym, jak mu tam, od „Konfrontacji” – oto radość dla jednych, kłopot dla drugich. Albo trzeba jednego wyróżnić, albo drugiego dorżnąć… Sam miód.

  Polubienie

 2. Z przyjemnością zagrałem . Choć para Sznuk – Chylewska mnie doprowadziła do rozpaczy 🙂 analfabetka naprzeciw wzorca nijakości i lizusostwa (rozmowy z politykami PSL w radiu)

  Polubienie

 3. Niewątpliwie masz rację, ale witrynki w Ningu robi się na zasadzie klonowania istniejącej aplikacji. Wprowadzić odrębne kategorie – to sklonowaś tę witrynę kilkakrotnie. A dość trudno (szukałem) o zdjęcia, bez których nie ma zabawy, klony byłyby za małe. Może zresztą ktoś dośle, wtedy troszkę pomajdruję przy tym. Pozdrowienia

  Polubienie

 4. Bardzo ciekawa inicjatywa, choc przydaloby sie wprowadzic jakies kateogrie. Wrzucanie do jednego worka reporterow, prezenterow wiadomosci i innych programow wprowadza troche zamieszania.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.